Мини пакување со 6 пралини (Код: 472-A126)

Прегледи: 6366
Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Мини "Ballotin" пакување со 6 пралини (±90 g)
Избор на украсна трака:
Цена: 250,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support