Мини пакување со 4 пралини (Код: 385-A48)

Прегледи: 2139

Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Мини пакување со 4 пралини (±60 g)

Цена: 180,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support